Народний депутат (фракція НУ-НС) Тарас СТЕЦЬКІВ заявляє, що не голосував за постанову про призначення виборів Президента України на 25 жовтня 2009 року, а його картку викрали невідомі і скористалися нею у сесійній залі Верховної Ради.

Про це він сказав в інтерв’ю газеті “Україна Молода” (№ 85 від 15 травня).

На його думку, рішення ВР про призначення виборів Президента на 25 жовтня було політичним, і головними причинами, чому парламент підтримав його, за словами Т.СТЕЦЬКІВА, є “страх і незрілість”.

“Іноді Верховна Рада поводиться, як дитячий садок - хтось боявся, що Президент оголосить про розпуск парламенту, хтось боявся втратити рейтинги і був зацікавлений у тому, щоб вибори відбулися якомога швидше”, - сказав він.

Тому рішення Конституційного Суду, вважає депутат, було прогнозованим. “Він не міг прийняти іншого рішення, тут нічого й думати. Єдиною законною датою є 17 січня”, - додав він.

Разом з тим, Т.СТЕЦЬКІВ спростував інформацію про те, що він був серед тих, хто підтримав відповідну постанову парламенту. “Ні, мене не було серед цих людей. Голосував не я, а дублікат моєї картки. Вранці в мене хтось поцупив картку. І, поки я виготовляв дублікат, невідома особа скористалася нею й проголосувала”, - заявив він.

На запитання, чи розбирався народний депутат з цією ситуацією, він відповів: “Ні, я не проводив розслідувань. Потім цю картку повернули - хтось підклав її на моє робоче місце”.

Т.СТЕЦЬКІВ підкреслив, що і до голосування, і зараз є “категоричним критиком того рішення”. “Воно незаконне і, наголошу ще раз, винятково політичне”, - додав він.

Як повідомляв УНІАН, Верховна Рада своєю постановою від 1 квітня призначила чергові вибори Президента України на 25 жовтня 2009 року. За відповідну постанову проголосували 401 народний обранець.

У свою чергу Президент Віктор ЮЩЕНКО звернувся до КС з приводу конституційності відповідного рішення ВР.

13 травня Конституційний Суд України визнав неконституційною постанову ВР про призначення чергових виборів Президента України на 25 жовтня.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram