Середа,
23 серпня 2017
Наші спільноти

Балога вивів формулу успіху на 2007 рік

Теорія трьох "к"

Глава Секретаріату Президента Віктор БАЛОГА обіцяє відправити на пенсію ті політичні сили, які не хочуть іти шляхом порозуміння і компромісу.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні на брифінгу у Києві.

В.БАЛОГА підкреслив, що монополії на владу у будь-якої політичної сили в українському суспільстві не буде. За його словами, всі політичні сили повинні скласти іспит на здатність до компромісу. На думку В.БАЛОГИ, треба співпрацювати, конкурувати, а не воювати. «Я переконаний, що перемога - за стратегією порозуміння. Нам нав’язували і нав’язують конфлікт, а ми пропонуємо конкуренцію та компроміс. Компроміс – це зброя сильного», - сказав В.БАЛОГА, додавши, що «замість одного «к» - конфлікт, ми пропонуємо «три «к» - конкуренція, компроміс і консолідація». Глава Секретаріату підкреслив, що саме ці три літери «к» є формулою успіху на 2007 рік.

Він наголосив, що Секретаріат Президент ніколи не підтримуватиме конфлікти і не братиме в них участь. «Це не наша політика», - сказав В.БАЛОГА.

«А тим, хто не хоче конкурувати, тим, хто не хоче компромісу, заради українського суспільства, я думаю, вони мають всі права і почесті піти спілкуватися з КРАВЧУКОМ, з КУЧМОЮ на заслужений відпочинок», - завважив В.БАЛОГА.

Детальніше про брифінг  у Секретаріаті читайте тут

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку