Янукович каже, що систему охорони здоров’я треба лікувати

11:04, 21 грудня 2010
Політика
1689 0

Президент поспілкувався з медиками

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ наголошує, що сьогодні система охорони здоров’я України потребує лікування.

Як передає кореспондент УНІАН, про це глава держави заявив на урочистій церемонії відкриття другого корпусу Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України, що відбулося сьогодні у Києві.

«Система охорони здоров’я потребує сьогодні, щоб її лікували і будували на сучасному рівні. Це дуже важливо», - наголосив Президент.

Він також нагадав, що чинна українська влада у зв’язку з цим ухвалила низку важливих рішень, які спрямовані на розбудову сучасної системи охорони здоров’я.

«Я вважаю, що ми це будемо робити з такими колективами як ваш», - зазначив глава держави, звертаючись до медичного персоналу.

За словами В.ЯНУКОВИЧА, із дня відкриття у 2006 році фахівці Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії врятували життя великої кількості дітей. Зокрема, за словами Президента, за роки існування центру у ньому було зроблено більше 50 тисяч амбулаторних обстежень, проліковано у стаціонарі 10 тисяч дітей і проведено майже 5 тисяч кардіохірургічних операцій. «За кожною цією цифрою стоїть життя дітей, їхнє майбутнє. І, безумовно, кожна сім’я, яка має такі проблеми, вона не може жити у спокої», - сказав В.ЯНУКОВИЧ.

У зв’язку з цим він наголосив, що для будівництва і оснащення нового корпусу держава виділила 150 млн. грн. Водночас для його розвитку у наступному році планується виділити стільки ж коштів.

«Цей новий корпус побудований та оснащений на найвищому рівні світових стандартів. Він не гірший, ніж у будь-якій країні Європи чи у Сполучених Штатах», - підкреслив В.ЯНУКОВИЧ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter