Луценко хоче мати письмову гарантію від Кириленка і Тимошенко

15:46, 08 травня 2007
Політика
1731 0

Партнери бажання не виявляють

«Народна самооборона» прагне публічно підписати документ із демократичними силами про нестворення коаліції з регіонами та СПУ. Про це повідомив лідер «Народної самооборони» Юрій ЛУЦЕНКО під час акції «Естафета поколінь», яка відбувається у Спащанському лісі біля міста Путівль.

Юрій ЛуценкоЯк повідомили УНІАН у прес-службі Громадянського руху «Народна самооборона», за словами Ю.ЛУЦЕНКА, створення блоку для «Народної самооборони» не є самоціллю. “Нам важливо знати про те, що в новому парламенті демократичні сили не будуть створювати коаліцію з Партією регіонів”, - сказав він.

Водночас, Ю.ЛУЦЕНКО зазначив, що потім, після виборів, може бути будь-яка форма співпраці, але не коаліція з Партією регіонів та соціалістами.

«Народна самооборона» прагне публічно підписати документ з демократичними силами про нестворення коаліції з “регіонами” та СПУ. Але ніхто з наших партнерів не виявив такого бажання», - заявив Ю.ЛУЦЕНКО.

Як повідомлялося, в Спащанському лісі біля міста Путівль (Сумська область), де в роки Великої Вітчизняної війни діяв партизанський рух під керівництвом Сидора Ковпака, лідери «Народної самооборони» Юрій ЛУЦЕНКО, Микола КАТЕРИНЧУК, Олесь ДОНІЙ проводять акцію «Естафета поколінь».

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter