Тимошенко прибула в Секретаріат Президента...

12:48, 28 березня 2006
Політика
1482 0

... через вхід для іноземців

Лідер БЮТ Юлія ТИМОШЕНКО сьогодні опівдні прибула до Секретаріату Президента України для зустрічі з Віктором ЮЩЕНКОМ.

"Я прагну створення коаліції та повернення до всіх наших цілей, які ми мали під час президентських виборів", - сказала Ю.ТИМОШЕНКО журналістам перед початком зустрічі, повідомляє “Українська правда”.

На запитання, чи погодиться В.ЮЩЕНКО внести її кандидатуру на посаду прем’єра, Ю.ТИМОШЕНКО відповіла: "Думаю, що зараз нам треба говорити про принципи та цілі повернення до наших старих ідеалів".

Відповідаючи на питання про створення коаліції з Партією регіонів, Ю.ТИМОШЕНКО попросила: "Дайте мені поговорити з Президентом".

УП зазначає, що Ю.ТИМОШЕНКО увійшла до Секретаріату Президента через центральний вхід, який призначено для керівників іноземних держав.

Перед цим вона близько п’яти хвилин чекала в машині, поки для неї відкриють ворота, які перекривають вулицю Банкову. А перед тим, як заїхати на Банкову, Ю.ТИМОШЕНКО швидко переговорила зі своїм однопартійцем Богданом ГУБСЬКИМ, який пересів до неї в машину.

Як повідомляв УНІАН, за інформацією прес-служби Президента, сьогодні В.ЮЩЕНКО проводить політичні консультації з керівниками партій і блоків – лідерів парламентських перегонів, зокрема, Ю.ЄХАНУРОВИМ («Наша Україна»), Юлією ТИМОШЕНКО (БЮТ), Віктором ЯНУКОВИЧЕМ (Партія регіонів) та Олександром МОРОЗОМ (СПУ). На сьогоднішніх зустрічах планується обговорти підсумки перших демократичних виборів та післявиборчу ситуацію в Україні, а також принципи й засади, на яких має формуватися парламентська коаліція.

На сьогоднішній зустрічі з Ю.ЄХАНУРОВИМ Президент України висловив думку, що при проведенні політичних консультацій з лідерами виборчих перегонів необхідно сформувати спільний план дій, який би забезпечував стабільність державного розвитку на найближчі чотири роки. Він висловив переконання, що у процесі консультацій «необхідно зняти усі питання, які роз’єднують Україну чи політичний електорат».

В.ЮЩЕНКО наголосив, що сьогодні слід вести мову про єдність довкола національних цінностей, національної програми, сформованої, у тому числі, у щорічному звернені Президента до Верховної Ради. «У нас повинна бути система цінностей, навколо якої формується коаліція, а не система крісел, довкола яких іде поділ», – підкреслив глава держави. При цьому Президент додав, що не вважає «розподіл влади другорядним», однак, це питання має бути вторинним.

Президент наголосив, що Україна сьогодні отримує унікальний шанс на консолідацію суспільства.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter