Субота,
21 жовтня 2017
Наші спільноти

Україна надала ЄС докази підтримки Росією сепаратистів та закликала до жорсткіших санкцій

Представник України при ЄС, посол Костянтин Єлісєєв передав ЄС та Європарламенту задокументовані факти підтримки Росією проросійських збройних угруповань та закликав ухвалити на самміті 16 липня більш жорсткі санкції щодо Москви.

Єлісєєв передав ЄС та Європарламенту задокументовані факти підтримки Росією проросійських збройних угруповань / УНІАН
Єлісєєв передав ЄС задокументовані факти підтримки Росією проросійських збройних угруповань / УНІАН

Про це у вівторок в Брюсселі агентству УНІАН повідомив сам Єлісєєв, говорячи про очікування від запланованого на 16 липня самміту ЄС та ухвалення Європейським парламентом у четвер резолюції по Україні.

За словами українського дипломата, він передав партнерам з держав-членів та інституцій ЄС і депутатам Європейського Парламенту задокументовані факти безпосередньої підтримки Росією незаконних збройних терористичних угруповань, що діють на сході України.

«Ми привертаємо увагу європейських партнерів до того, що з моменту схвалення попередніх висновків Європейської Ради від 27 червня, які містили низку конкретних вимог до РФ, а також на тлі успіхів АТО, факти втручання Москви набули більш зухвалого характеру. Перекидання через кордон сучасної техніки, яка перебуває на озброєнні армії РФ, не може вважатися конструктивним внеском у деескалацію ситуації в Україні», - підкреслив Єлісєєв.

Глава місії України при ЄС розчарований небажанням Європи ввести більш рішучі санкції проти РФ

У зв’язку з цим він висловив сподівання, що за підсумками засідання Європейської Ради 16 липня ЄС ухвалить рішення застосувати більш жорстких санкцій проти РФ.

США і ЄС обговорюють введення подальших санкцій проти Росії

"Це – момент істини для ЄС. Вияв солідарності з Україною був би послідовним та логічним кроком. Держави-члени ЄС повинні поставити міжнародне право, спільні демократичні цінності та здоровий глузд вище своїх бізнесових та енергетичних інтересів", - наголосив представник України при ЄС.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні Європейський парламент проведе дискусію щодо ситуації в Україні та проголосує щодо кандидатури Жана-Клода Юнкера на посаду президента Європейської комісії.

.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку