Понеділок,
23 жовтня 2017
Наші спільноти

Вінський спростовує Рудьковського

Мороз ще не підписував, але готовий підписати

Лідер Соціалістичної партії України Олександр МОРОЗ не підписував меморандум про створення коаліції демократичних сил між «Нашою Україною», СПУ і Блоком Юлії Тимошенко.

Про це в інтерв`ю газеті «Дело» від 30 березня 2006 р. повідомив член політради СПУ Йосип ВІНСЬКИЙ.

За його словами, є рішення політради СПУ про те, що партія підтримує меморандум і доручає О.МОРОЗУ його підписати, але на сьогодні його підпису під цим документом ще немає. Підписання буде спільним, коли одночасно всі учасники його підпишуть - «ми ж не можемо самі ставити підпис», - сказав Й.ВІНСЬКИЙ. Член політради СПУ повідомив, що проект меморандуму за дорученням керівників блоків відпрацьований робочою групою, до якої входили він, лідер БЮТ Юлія ТИМОШЕНКО і перший заступник керівника виборчої кампанії блоку «Наша Україна» Роман ЗВАРИЧ.

Й.ВІНСЬКИЙ заявив, що «на сьогодні ситуація така, що кожна восьма посада в Кабінеті міністрів і в комітетах парламенту буде наша». Водночас він зазначив, що на сьогодні СПУ ще не визначилася «з міністерськими портфелями». За його словами, це буде «компромісна робота в ході узгодження позицій».

На питання, чи соціалісти наполягатимуть на збереженні міністерської посади Юрія ЛУЦЕНКА, Й.ВІНСЬКИЙ відповів, що «цю тему ми ще не обговорювали».

Крім того, Й.ВІНСЬКИЙ повідомив, що в проекті меморандуму про створення коаліції демократичних сил відсутній пункт про денонсацію газової угоди. (На цьому пункті наполягала Ю.ТИМОШЕНКО - УНІАН).

Як повідомляв УНІАН, 28 березня член СПУ, народний депутат Микола РУДЬКОВСЬКИЙ заявив, що соціалісти вже підписали меморандум про створення “помаранчевої коаліції” і чекають ще двох підписів. “Ми вже підписали меморандум. До “помаранчевої коаліцію”, окрім нас, увійдуть БЮТ і “Наша Україна”. Зараз ми чекаємо, коли її підпишуть наші партнери”, - сказав М.РУДЬКОВСЬКИЙ. 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку