За словами експертів, високий потенціал протистояти Кличку в боротьбі за крісло мера Києва має Олександр Ткаченко / фото УНІАН

Віталій Кличко продовжує лідирувати, а найбільшу конкуренцію може йому скласти Олександр Ткаченко. Згідно з дослідженням Центру "Соціологічний моніторинг", за чинного мера Києва готові голосувати понад 40% опитаних.

Читайте такожЗМІ розповіли про величезні борги нардепа Тищенка, який "мітить" у мери Києва

Своєю чергою, конкуренцію міському голові може скласти лише кандидат від "Слуги народу". 26,5% опитаних готові проголосувати за кандидата у мери столиці від СН, як свідчить дослідження.

Відтак, Віталія Кличка готові підтримати 42,5% опитаних, Андрія Пальчевського 12,4%, Олександра Ткаченка 7,2%, а Сергія Притулу 6,8%.

"У Кличка не лише високий рейтинг, але й антирейтинг. Згідно з дослідженням, сильний кандидат від "Слуги народу" може скласти конкуренцію у другому турі. Але президентській партії заважає невизначеність. Їм якнайшвидше потрібно обрати сильного кандидата і починати боротьбу за крісло мера", – розповів директор  Центру "Соціологічний моніторинг" Дмитро Дмитрук. 

За словами експертів, високий потенціал протистояти Кличку має Олександр Ткаченко. 

"У нього хороша динаміка. Кияни сприймають його серйозніше, ніж інших потенційних  кандидатів від "слуги". Якщо Ткаченко розпочне більш активну кампанію, а його підтримуватиме партія та президент, – у нього хороші шанси у другому турі", – наголосив голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

Що стосується позицій Андрія Пальчевського, експерти вважають, що його рейтинг тимчасовий. 

"Він найшвидше розпочав рекламну кампанію. Дуже активну, але на цьому все закінчиться. Він асоціюється в основному з проросійськими силами. І зараз він на другому місці, адже активно не почала кампанію "Слуга народу", – пояснив Фесенко.