У "слузі народу" вважають, що відставка Авакова призведе до хаосу / фото УНІАН

Дестабілізація роботи МВС шляхом спроб відставки глави відомства Арсена Авакова, який є самостійною політичною фігурою та гарантом спокійної внутрішньої ситуації в Україні, несе загрозу національній безпеці.

Про це народний депутат фракції "Слуга народу", член комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Юлія Яцик заявила журналістам в Києві 15 червня.

"Ми в стані війни з Росією, є загроза нападу восени, у нас триває реформування правоохоронних органів, не закінчена атестація, не перезавантажена прокуратура, у нас виникли проблеми з судами. Якщо в цю всю ситуацію як апогей додати перезавантаження або внесення деструктиву в роботу МВС, то це буде цілковитий хаос, який невідомо чим закінчиться політично. Звичайно ж, будуть лідери політичних сил, які хочуть скористатися цією ситуацією, і це може закінчиться державним переворотом", - зазначила вона.

Юлія Яцик підкреслила, що всі спроби "протягнути" відставку Арсена Авакова будуть нерезультативними.

"Арсен Аваков - досить сильна фігура, яка ймовірно може створювати перешкоди в реалізації якихось планів Офісу президента. Це очевидно. Я не виключаю, що будуть випади і спроби змінити владу в МВС. Але я не бачу на сьогодні кандидата, який дійсно зміг би очолити такий потужний орган. Протягнуть чи ні (питання відставки Авакова - ред.), я сильно сумніваюся, на цей рахунок у мене дуже великі сумніви", - сказала вона.