Вівторок,
19 вересня 2017
Наші спільноти

Додаток Google Maps навчився передбачати пункт призначення

Картографічний додаток Google Maps для мобільних пристроїв версії v9.19 навчився самостійно обчислювати ймовірний пункт призначення в режимі навігації.

REUTERS
REUTERS

APK-файл для пристроїв на платформі Android і короткий опис нових функцій програми опубліковано на порталі Android Police, передає N+1.

Google заборонила редагувати карти через скандал з логотипом Android

Для визначення найбільш ймовірного пункту призначення функція Driving Mode аналізує історію попередніх маршрутів та історію пошукових запитів. Після того, як додаток визначить ймовірне місце прибуття, навігатор буде видавати стандартну в таких випадках інформацію про час в дорозі, щільність потоку і можливі маршрути. Раніше аналогічна функція аналізу поведінки користувача з'явилася в Google Now.

Оновлена версія програми доступна в магазині Google Play, однак функція Driving Mode за замовчуванням відключена і вимагає ручної активації. Як зазначає Android Police, відповідний пункт меню у налаштуваннях може взагалі бути відсутнім, тому може знадобитися перезапуск програми і навіть перезавантаження мобільного пристрою.

Раніше в додатку Google Maps з'явилася функція зіставлення часу в дорозі з часом роботи закладу, зазначеного у якості пункту призначення. Якщо місце, куди прямує користувач, буде зачинене до часу його прибуття, то програма видасть відповідне повідомлення при побудові маршруту.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку