Запущений з використанням української ракети російський супутник не вийшов на зв'язок

12:11, 27 грудня 2017
Наука та IT
2961 0

Зв'язок з російським супутником «Ангосат», який був запущений з Байконура за допомогою української ракети-носія «Зеніт-2СБ», було втрачено.

Ілюстрація REUTERS

Зв'язок з російським супутником «Ангосат», який був запущений з Байконура за допомогою української ракети-носія «Зеніт-2СБ», втрачений. Про це повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на джерело на космодромі.

«Після відділення від розгінного блоку "Фрегат" супутник вийшов на зв'язок, але згодом зв'язок з ним було втрачено, телеметрична інформація перестала надходити», - сказав співрозмовник агентства.

Читайте також"Не в той бік": Роскосмос назвав офіційну причину падіння російських супутників в Атлантичний океан

Фахівці намагаються встановити зв'язок із супутником. Супутник запустили 26 грудня о 22.00 за місцевим часом (21.00 за Києвом).

Як повідомляв УНІАН, українська ракета-носій «Зеніт-2СБ» в ніч на середу вивела на розрахункову орбіту перший національний супутник зв'язку Анголи AngoSat-1.

Супутник AngoSat повинен забезпечити мовлення на території Анголи та інших країн Африки. Очікується, що протягом 15 років він буде служити для поліпшення сигналів супутникового зв'язку, доступу до інтернету, радіо і телебачення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter