У сервісі Google Street View з’явився фоновий шум

04:06, 10 січня 2018
Наука та IT
1646 0

У житловому районі Вашингтона можна почути звуки громадського транспорту, машин, а також людей, які спілкуються між собою.

Звуки можна почути і в приміщеннях / engadget.com

Японський музикант Нао Токуї створив функцію під назвою «Уявні звукові карти», що створює фоновий шум на основі того, на що користувач дивиться у Google Street View.

Про це повідомляє The Village Україна з посиланням на Engadget.

Читайте також"Прогулянка світом "Гри престолів": Google створив додаток для фанатів популярного серіалу

Це працює за умови поєднання двох різних нейронних мереж. Одна з них може ідентифікувати вміст у різних зображеннях вулиць, тоді як інша може визначити звук та акустику навколишнього середовища.

Наприклад, у житловому районі Вашингтона можна почути звуки громадського транспорту, машин, а також людей, які спілкуються між собою.

Окрім цього, можна потрапити і в середину будівель. Наприклад, у храм Саграда-Фамілія в Барселоні або на Станцію Токіо - центральний залізничний вокзал.

Відео: Nao Tokui

Сервіс можна спробувати на сайті Imaginary Soundscapes. Він працює лише на ПК з браузерами Chrome і Firefox. За замовчуванням сайт веде до випадкового місця, але користувачі можуть ввести свою власну адресу або відвідати інше випадкове місце. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter