Люди неоднозначно сприйняли роботу робопса в поліції Нью-Йорка / фото nypost.com, Піт Гербер

Поліція Нью-Йорка розпрощалася з роботизованим поліцейським собакою від Boston Dynamics Дігідогом.

Поліцейське управління повідомило, що розірвало контракт з компанією на оренду чотириногого робокопа, пише New York Post.

"Контракт розірвано, і собака буде повернута", - сказав прес-секретар поліції.

Рішення оголосили після того, зокрема, як відео з робопсом, працюючим на вулицях містах, завірусилися в соціальних мережах і викликали негативну реакцію користувачів. У мережі висловлювали побоювання, що роботів можуть використовувати проти людей, а те, що відбувається, порівнювали з антиутопічним серіалом "Чорне дзеркало".

Деякі поліцейські зазначають, що пес несправедливо був втягнутий у суперечки та став жертвою такої реакції.

Крім того, в лютому поліція Нью-Йорка перевіряла Дігідога в операції зі звільнення заручників у Бронксі. Тоді пес викликав несхвалення з боку місцевої влади. Частина політиків не підтримує ідею про те, щоб у поліції використовувалися роботи.

Читайте такожУ Франції робопес Boston Dynamics взяв участь у військових навчаннях (фото)Мер міста Білл Де Блазіо закликав поліцію Нью-Йорка "переосмислити" використання робота. У підсумку влада достроково розірвала договір про оренду з виробником робособак на суму 94 тис. дол., який повинен був закінчитися лише в серпні.

Прес-секретар мера Нью-Йорка Білл Нейдхардт заявив, що радий тому, що Дигідога більше не буде.

"Він моторошний, відштовхує і посилає невірний сигнал жителям Нью-Йорка", - висловився представник мера про робопса.

Вас також можуть зацікавити новини: