Канадська кінокомпанія зняла відеозвернення до Путіна: Україна - не Росія

13:14, 22 листопада 2014
Суспільство
11 0

У ролику молоді жінки звертаються до російського президента Володимира Путіна, пояснюючи йому, що він не правий у своїй намірах захопити Україну

Скриншот с видео

Канадська кінокомпанія презентувала відео, зняте в підтримку України.

Як повідомляє медіа-портал української діаспори VIDIA, у ролику молоді жінки звертаються до російського президента Володимира Путіна, пояснюючи йому, що він не правий у своїй намірах захопити Україну.

«Пане Путін, Україна - не Росія. Її мова - не ваша. Її культура - не ваша. Її народ - не ваш. Ми знаємо, що сталося. Світ знає, що ви плануєте. І це ненормально», - кажуть жінки в відео.

«Nordic Filmworks з гордістю представляє наше останнє відео «Будемо з Україною». Ним ми хочемо показати нашу солідарність з українським народом, - йдеться на сайті кінокомпанії. - Будь ласка, поділіться ними зі своїми друзями в Twitter і Facebook з хештегом #StandWithUkr. Насолоджуйтесь відео і ніколи не бійтеся повстати проти гноблення!».

Відео було створене фахівцями з канадських компаній Nordic Filmworks, Sumo Studios, and Blondy Photography. Nordic Filmworks - незалежна кінокомпанія, яка виробляє власні художні та документальні фільми, а також телевізійні шоу.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter