Ігор Палиця допомагає пільговикам у Луцьку / фото УНІАН

У Луцьку створили тимчасовий оперативний центр при Луцькій міській раді для організації допомоги пільговим категоріям громадян – мешканцям Луцької ОТГ. Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» безкоштовно забезпечить оперативному штабу продуктові набори, які в подальшому доставлять громадянам з числа пільгових категорій.

Про це радник міського голови Ігор Поліщук повідомив у фейсбуці.

«Основна мета вказаного центру – прийом телефонних звернень, надання консультацій, забезпечення комунікації та в критичних випадках – надання допомоги пільговим категоріям громадян, що опинилися у скрутних життєвих обставинах шляхом доставки продуктових наборів. Між Луцькою міською радою та Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» укладено договір про співпрацю, у відповідності до якого Фонд безоплатно забезпечить необхідні для роботи оперативного центру продуктові набори для подальшої доставки громадянам з числа пільгових категорій", - зазначив Поліщук.

Відео дня

Читайте такожНа Волині виділили 120 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом

Тимчасовий оперативний центр розпочинає роботу з 24 березня і працюватиме до особливого розпорядження.

Телефон «гарячої лінії» тимчасового оперативного центру – 20-30-03 зі стаціонарного телефону або 0332203003 з мобільного.

Тимчасовий оперативний центр працює щоденно без перерви та вихідних з 08:30 до 17:30.

"В оперативному центрі одночасно працюють 5 спеціалістів, які будуть приймати телефонні дзвінки та надавати консультації громадянам з числа пільгових категорій, волонтери з числа працівників міської ради, які будуть здійснювати, у разі необхідності, виїзд до заявника додому та доставку продуктових наборів. Для уникнення випадків шахрайства та надання допомоги дійсно тим, хто її потребує, спеціалісти центру будуть перевіряти пільговий статус заявника та ретельно перевіряти інші обставини, вказані заявником», – додав Ігор Поліщук.

Також інформацію про початок роботи фонду прокоментував Ігор Палиця.

"Починаємо в місті Луцьку забезпечувати всім необхідним для життя людей, які входять до вікових груп ризику, і кому бажано не виходити з осель. Наше завдання зберегти людськи життя!",- зазначив він.

Як повідомлялося раніше, засновник Фонду Ігор Палиця виділив 20 мільйонів гривень на боротьбу з поширенням коронавірусу.