МВС каже про ріст злочинності через "закон Савченко", разом з Мін'юстом хоче його "відкоригувати"

15:31, 30 червня 2016
807 0

Міністерство внутрішніх справ спільно з Міністерством юстиції розробили ряд пропозицій щодо коригування так званого "закону Савченко" в частині амністії рецидивістів і осіб, які скоїли тяжкі злочини.

/ Фото УНИАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це журналістам повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За його словами, "закон Савченко" створив "серйозну ситуацію щодо зростання злочинів" у зв'язку з амністією ряду осіб, які відбували покарання за скоєння злочинів.

"Спільно з Мін'юстом ми внесли відповідні пропозиції до парламенту відкоригувати цей закон стосовно людей-рецидивістів, людей, які скоїли тяжкі злочини", - сказав Аваков.

Читайте такожУ ВСУ вважають, що "закон Савченко" ставить засуджених у нерівні умови

Як повідомляв УНІАН, Верховна Рада в листопаді 2015 року ухвалила Закон "Про внесення змін до Кримінального кодексу щодо вдосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув'язнення в строк покарання", автором якого була народний депутат Надія Савченко. Документ набув чинності 24 грудня 2015 року.

Згідно із "законом Савченко", один день попереднього ув'язнення зараховується за два дні позбавлення волі.

У Генпрокуратурі також заявили, що виступають за внесення змін до "закону Савченко". У відомстві вважають, що цей закон дозволив достроково вийти на волю й істотно зменшити строки відбування покарання небезпечним злочинцям.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter