Поліція затримала кримінального авторитета, причетного до нелегального видобування бурштину

01:38, 05 липня 2016
1776 0

В Києві затримали кримінального авторитета на прізвисько «Ушатий», що був основним координатором і керівником кримінальної структури, причетної до нелегального видобування бурштину на Рівненщині, а також близько 20 осіб, причетних до нелегального видобування бурштину.

facebook.com/LlutsenkoYuri

Про це повідомив перший заступник глави Національної поліції – начальник кримінальної поліції України Вадим Троян, передає Департамент комунікації Національної поліції України.

Вадим Троян повідомив, що сьогодні поліцейські затримали в Києві кримінального авторитета на прізвисько «Ушатий». Він є основним координатором і керівником кримінальної структури, до складу якої входили близько 20 осіб. Вони об’їжджали райони Рівненщини, розподіляли територію і збирали гроші.

За словами Трояна, основним завданням представників кримінальних угруповань було розподілення території між нелегальними копачами бурштину, а також збір з них грошей і передача коштів організаторам незаконного бізнесу.

Перший заступник глави Нацполіції зазначив, що до затримання представників кримінального світу залучили бійців спецпідрозділу поліції «КОРД».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter