Дніпро може розширити свої кордони

17:10, 05 липня 2016
512 0

Селища Авіаторське і Слобожанське можуть стати частиною Дніпра.

УНИАН

Про це мер Борис Філатов заявив в ефірі одного з телеканалів, передає 056.ua. Він повідомив, що на найближчій сесії міської ради депутати повинні розглянути питання про приєднання селища Авіаторське. Зараз селище знаходиться як би між містом і областю, через що місцеві жителі мають безліч незручностей. Борис Філатов підкреслив, що рішення цього питання - під його особистим контролем.

Читайте такожУ центрі Дніпра трамвай зіткнувся з автомобілем

«До того часу, як селище повноцінно включитися в міське життя, хоча воно фактично знаходиться в межах міста, комунальні служби Дніпра будуть надавати там послуги, прибирати і допомагати, чим тільки можна, тому що нинішня ситуація насправді є неприйнятною. Люди не повинні страждати», - відзначив міський голова.

За його словами, дещо складніше ситуація зі Слобожанським. Селище має власний бюджет, в якому передбачено ряд пільг для мешканців. І при цьому жителі Слобожанського користуються інфраструктурою Дніпра.

«Наша справа тут - переконати територіальну громаду Слобожанського селища, що приєднання до міста є необхідною процедурою в першу чергу для них, і це буде мати позитивне значення. Тим більше, що новий закон передбачає об'єднання територіальних громад, і чим більше стають громади, тим більше користі для людей. Суспільство отримує від цього переваги», - сказав Борис Філатов.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter