Порошенко подав до ВР законопроект про ратифікацію конвенції щодо гендерного насильства

23:51, 12 листопада 2016
Суспільство
740 0

Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради України проект закону «Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами» (Стамбульська конвенція).

законопроектом передбачена ратифікація Стамбульської конвенції / УНІАН

Як повідомили у прес-службі глави держави, законопроектом передбачена ратифікація Стамбульської конвенції і запровадження застосування в законодавстві України міжнародних стандартів запобігання та протидії насильству щодо жінок і домашньому насильству.

У прес-службі наголосили, що набрання чинності для України цієї конвенції сприятиме протидії дискримінації за гендерною ознакою, забезпечить додаткові гарантії права на рівність між чоловіками і жінками, усуне правові положення, які спричиняють дискримінацію та удосконалить цивільно-правові засоби захисту потерпілих від насильства.

Читайте такожООН непокоїть практика селективних абортів у Вірменії

Як повідомлялося, Стамбульська конвенція, прийнята 11 травня 2011 року країнами-членами Ради Європи, стала першим юридично зобов’язуючим документом в Європі, де застосовується комплексний підхід до боротьби з насиллям по відношенню до жінок.

Україна підписала Стамбульську конвенцію 7 листопада 2011 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter