false

Через невиплату виграшів гравцям Верховний суд Нідерландів визнав банкрутом скандально відомого російського букмекера 1xBet.

Про це з посиланням на рішення суду повідомило видання Curaçao Chronicle.

До суду на 1xbet подав Фонд захисту інтересів жертв онлайн-ігор, який заявив, що російський букмекер не виплатив як мінімум 18-ти ошуканим гравцям їхні виграші на суму близько 1 млн євро. Також свої претензії на понад 1 млн євро до 1xBet висунули і податкові органи.

Відео дня

Заочно 1xBet був визнаний банкрутом судом першої інстанції Нідерландів ще в 2021 році, проте росіяни подали апеляцію на дане рішення. Справа в підсумку дійшла до Верховного Суду Нідерландів в Гаазі, який підтвердив рішення першої інстанції про банкрутство онлайн-компанії за ставками на спорт без змін.

"Більшість азартних гравців були обдурені, граючи онлайн на сайті 1XCorp, їм не платили… Для оголошення банкрутства необхідно, щоб боржник, 1xCorp перестав платити, тобто не виплачував свої борги. І для оголошення його банкрутом, на думку Верховного суду, достатньо, щоб він не сплатив вимогу, що підлягає оплаті", — пояснює Curaçao Chronicl

Інше західне кіберспортивне видання Esports.gg додає,

що букмекерська контора 1xBet вже давно заслужила погану славу в Європі через невиплату виграшів, погане обслуговування, повільне виведення коштів і звинувачення в шахрайстві. На ігрових форумах користувачі регулярно повідомляють, що 1xBet не виплачує їм виграші.

"Я зв'язався з їхньою службою підтримки і надав їм витяг з рахунку, але вони перестали відповідати, як тільки я надіслав витяг з рахунку. Жодної відповіді з їхнього боку". Інший користувач докладно розповідає, що 1xBet — це "велика афера", благаючи інших: "Хлопці, не трапляйтеся в цю пастку!", — наводить приклади відгуків гравців про російського букмекера Esports.gg.

Визнання 1xBet банкрутом Верховним судом Нідерландів — країни, в якій російський букмекер отримав свою гральну ліцензію Кюрасао, ймовірно, призведе до втрати 1xBet цієї ліцензії. Примітно, що Curaçao Chronicle вже сьогодні вказує, що ліцензія Curacao, якою володіє 1xBet, є незаконною та нерегульованою.

Як відомо, російський букмекер 1xBet навесні 2022 року, у розпал повномасштабної війни РФ проти України отримав дві ліцензії на роботу в Україні, які згодом у вересні того ж року були анульовані під тиском ЗМІ та громадськості. Українські ЗМІ у своїх розслідуваннях зазначали, що російський букмекер намагався вийти на український ринок з метою збору персональних даних громадян України на користь російських спецслужб, під прикриттям яких букмекер продовжує працювати в РФ. З огляду на те, що в інших країнах букмекер не виплачує виграші і обманює гравців, отримуючи лише негативні відгуки, що не схоже на хорошу бізнес-стратегію, дана версія виглядає правдоподібно.