Генпрокуратура розслідує 600 фактів жорстоких катувань на Донбасі

15:29, 20 вересня 2017
Суспільство
3 0

Луценко повідомив, що серед цих фактів – знімання шкіри, скальпу, кастрування, заливання свинцю в горло.

фото УНИАН

Генеральна прокуратура України (ГПУ) розслідує 600 випадків катувань на Донбасі, повідомив генпрокурор Юрій Луценко.

Читайте такожГПУ має свідків 134 страт, вчинених бойовиками на Донбасі«У нас є 600 фактів катувань – знімання шкіри, скальпу, кастрування, заливання свинцю в горло, розчленування, розпинання на хресті, посилання пішки на мінні поля, якими займаються російсько-терористичні війська. 600 осіб», – сказав він на засіданні парламентського комітету Асоціації між Україною і ЄС, передає радіо Свобода.

Він також нагадав, що через воєнні злочини на Донбасі ГПУ оголосила про підозру міністру оборони Росії і ще двом десяткам російських військових високопосадовців.

«Прокуратура одночасно воює на всіх фронтах – на фронтах війни на Донбасі, бо, як ви розумієте, тисячі вбитих, в тому числі цивільних, означають тисячі кримінальних проваджень. Оцінити факти воєнних злочинів Росії – також це наша задача, і ми оголосили про підозру міністру оборони Російської Федерації і 20-м генералам та адміралам російської армії, котрі звинувачуються в злочинах проти людяності та інших воєнних злочинах», – сказав Луценко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter