Вівторок,
22 серпня 2017
Наші спільноти

Низку російських зірок потрібно зробити персонами нон грата на українському ТБ - кіноексперт

У свою чергу, обмеження російського контенту на українському телебаченні не повинно стати повною відмовою від російського кінематографу, зазначає Андрій Халпахчі.

Фото: УНИАН
Халпахчі згадав серіал "Інтерни", де грає Іван Охлобистін "з його напівбожевільними виступами проти України" / Фото: УНІАН

Генеральний директор Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість” та впливовий кіноексперт Андрій Халпахчі наголошує на необхідності визначити персон нон грата на українському телебаченні.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав під час круглого столу щодо відмови українських медіа-груп від російського контенту.

Він зазначив, що є величезна кількість персоналій російського істеблішменту, які сьогодні займають вагоме місце на українських каналах.

У Нацраді підтримують ініціативу щодо обмеження російського контенту на українському ТБ

Зокрема, він згадав серіал “Інтерни”, де грає Іван Охлобистін “з його напівбожевільними виступами проти України”.

“Його демонструють, він є на екранах на телеканалі “Україна”, - сказав Халпахчі.

Крім того, відзначив він, на тому ж каналі є реклама Одеського кінофестивалю, де, як центральна постать, червоною доріжкою проходить Нікіта Міхалков і його показують близько 10 секунд.

«1+1 медіа» запропонувала критерії зняття з ефіру російських серіалів

“Я думаю, що все ж таки є сьогодні персони, які мають бути на нашому телебаченні персонами нон грата”, - сказав Халпахчі.

Він відзначив, що це не означає, що з українського ефіру потрібно виключити геть усіх, хто підписав “славнозвісного листа”. (УНІАН: йдеться про лист російських діячів культури на підтримку позиції президента Росії Володимира Путіна щодо ситуації в Україні і Криму).

“Бо є люди, які підписали, чи взагалі підписували вони, чи ні, а є люди, які агресивно виступають в цьому контексті, серед яких є і Нікіта Міхалков. Здається, що вже вчора ввечері його прибрали з цієї реклами, після їхньої прес-конференції, мабуть, хтось помітив”, - сказав Халпахчі.

Нацрада: 8 українських телеканалів активно популяризують російського агресора

Що стосується обмежень російського контенту на українському телебаченні, то за словами експерта, це не має бути повна відмова від російського кінематографу, зокрема, серіалів.

“Сьогодні в російському кіно з'явилося дуже багато фільмів, які є протестними. Але, на жаль, на ці фільми не звертає увагу наше телебачення”, - додав він.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку