Kernel допомогає захищати Сумщину

З перших днів повномасштабної війни Kernel виділив вже понад 2,3 млрд грн на підтримку Збройних Сил України, зокрема закуповуючи необхідне обладнання для військових бригад. Зважаючи на необхідність зведення фортифікаційних споруд поблизу кордонів для зміцнення обороноздатності країни, компанія будує укріплення на Сумщині.

Kernel допомогає захищати Сумщину

Фортифікаційні споруди мають важливе значення для зниження ризиків воєнної агресії. Вони створюють додаткові бар'єри та перешкоди для ворога. Оскільки країна-агресор досить активно розбудовує свої опорні пункти, Україна має гостру потребу у зміцненні своїх оборонних позицій за різними напрямками.

Kernel допомогає захищати Сумщину

"Ми усвідомлюємо, що не можна зволікати з підсиленням захисту українських територій, тому  долучаємося, де можемо. Сумщина – один з регіонів присутності нашої компанії, тому проблеми області завжди у фокусі нашої уваги. Підтримка будівництва фортифікаційних споруд для компанії – це ще один крок назустріч посиленню обороноздатності країни. Бронекапсули, бетонні укриття, траншеї та вогневі позиції дозволять захистити бійців на позиціях, сприяти їхній безпечній евакуації та переміщенню", – зазначає Катерина Співакова, директор з комунікацій та GR, Kernel

Відео дня
Kernel допомогає захищати Сумщину

Попри складність погодних умов ранньої весни та специфіку робіт, будівництво фортифікаційних споруд виконується з дотриманням найвищих стандартів якості та безпеки.