Раніше Фокін покинув ТКГ / facebook.com/VPFokin/

Внучка першого прем'єр-міністра України та екс-представника країни в ТКГ Маша Фокіна висловила невдоволення тим, як його називають у засобах масової інформації.

На своїй сторінці в Facebook Фокіна опублікувала приклад однієї з новин про нього і обурилася, що його назвали "дідом".

"Хотіла б звернутися до журналістів. 1. Дідом ви можете назвати, тільки свого родича, а не першого прем'єр-міністра України. 2. Звільнити можуть тільки в тому випадку, якщо платять зарплату. Це було його рішення, взяти участь в ТГК від чистого серця і через любов до своєї країни", - написала вона.

"Підбирайте, будь ласка, слова, коли ви пишете про таких людей, як Вітольд Павлович Фокін", - висловилася Фокіна.

Пост Фокіної / скріншот

Фокін у Мінській ТКГ: що було раніше

  • 29 вересня Фокін на засіданні Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування заявив, що поки не бачив підтверджень того, що Росія веде війну проти України.
  • Керівник офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Фокін повинен піти зі складу ТКГ.
  • 30 вересня президент Зеленський вивів Фокіна зі складу делегації України в ТКГ і звільнив його від виконання обов'язків першого заступника глави делегації.

Що раніше говорила Маша Фокіна про Вітольда Фокіна

  • Після звільнення Фокіна з ТКГ його внучка відреагувала на це. "Дуже приємно, скільки теплих слів сказали і написали про мого прекрасного і геніального дідуся. Спасибі всім, за такі слова і Вашу любов", - написала вона.
  • До цього Фокіна розповідала, що особисто познайомила свого діда з главою ОП Андрієм Єрмаком. "Я сама особисто познайомила мого дідуся з Андрієм Єрмаком. Це мій друг. І це було наше особисте рішення, щоб дідусь почав займатися цим", - відзначала вона.
  • Сам Фокін також розповідав про своє знайомство з Єрмаком.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram