Червоненко провів нічні консультації з поляками

17:14, 31 жовтня 2008
Спорт
1785 0

Голова Нацагентства був збентежений

 Голова Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу Євген ЧЕРВОНЕНКО переконаний, що Україна та Польща як одна команда продовжать співпрацю в питанні організації Євро-2012.

Про це йдеться у переданому УНІАН коментарі Є.ЧЕРВОНЕНКА з приводу висловлювання новообраного президента польської Федерації футболу Гжегожа ЛЯТО про те, що Польща, у разі неготовності України приймати Євро-2012, може організувати цей захід з Німеччиною.

”Заява Г.ЛЯТО викликала у мене збентеження. Своїми словами він образив, у першу чергу, своїх колег по футбольній федерації – Міхала ЛІСТКЕВИЧА та Григорія СУРКІСА. Адже саме вони доклали величезних зусиль, щоб Україна та Польща отримали право приймати Євро-2012”, - підкреслив Є.ЧЕРВОНЕНКО.

Водночас він зауважив, що Євро-2012 – це проект загальнодержавного значення, відповідальність за який взяли на себе уряди двох країн. “Тому Г.ЛЯТО не уповноважений представляти офіційну державну позицію Польщі”, - переконаний голова Нацагентства.

Є.ЧЕРВОНЕНКО також повідомив, що цієї ночі провів телефонні консультації зі своїм колегою Марчином ГЕРРОЮ, який очолює спілку PL2012 – аналог українського Національного агентства з підготовки до Євро-2012 у Польщі. “М.ГЕРРА запевнив мене, що позиція Польщі щодо партнерства з Україною залишається незмінно конструктивною”, - констатував за результатами розмови Є.ЧЕРВОНЕНКО.

У зв’язку з цим він висловив упевненість, що Україна і Польща й надалі працюватимуть на Євро-2012 як одна команда.

Як повідомляв УНІАН, 30 жовтня новий президент Федерації футболу Польщі Гжегош ЛЯТО назвав Німеччину можливим потенційним співорганізатором у проведенні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Сьогодні, 31 жовтня, Міністр України з питань сім’ї, молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО офіційно звернувся до міністра спорту Польщі Мирослава ДЖЕВЕЦЬКОГО з вимогою надати пояснення щодо заяв польських посадовців про можливу заміну України як партнера в організації чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Разом із тим Ю.ПАВЛЕНКО повідомив, що новий керівник Федерації футболу Польщі Гжегош ЛЯТО, який зробив конфліктну заяву, вже її спростував.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter