Київське Динамо розгромило в Марбельї болгарський ЦСКА / fcdynamo.kiev.ua

В Марбельї завершився черговий контрольний матч київського "Динамо" у міжсезоння, в якому кияни обіграли болгарський ЦСКА з Софії.

Матч завершився з рахунком 3:0, повідомляє офіційний сайт ФК "Динамо" (Київ).

Кияни мали перевагу впродовж усієї гри.

Вже на 3-й хвилині Віктор Циганков після обігравання з Беньяміном Вербичем влучив у лівий нижній кут воріт ЦСКА, таким чином швидко відкривши рахунок у матчі - 1:0 на користь київського "Динамо". А ще до перерви динамівці зуміли подвоїти свою перевагу. На 35-й хвилині Беньямін Вербич отримав м'яч, наблизився до воріт ЦСКА і повз двох захисників результативно пробив у ближній кут, зробивши рахунок 2:0.

Вже в кінцівці гри, на 89-й хвилині, Олександр Андрієвський зі штрафного завдав точний удар в нижній лижної кут воріт ЦСКА (Софія) і зробив рахунок 3:0 на користь "Динамо" (Київ).

Таким чином, Динамо здобуло чергову впевнену перемогу у зимове міжсезоння.