"Динамо" обіграло "Олімпіакос" - 1:0 / REUTERS

В Києві на НСК "Олімпійський" завершився матч 1/16 фіналу Ліги Європи, в якому "Динамо" приймало грецький "Олімпіакос". Кияни перемогли - 1:0 - і вийшли до наступної стадії змагань.

Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Вирішальний гол на 32-й хвилині забив іспанський новачок "біло-синіх" - нападник Фран Соль. Результативну передачу з лівого флангу зробив Віталій Миколенко, а Соль вміло зіграв в один дотик, відправивши м'яч у ближній кут.

В кінці першого тайму іспанець міг робити дубль, однак на цей раз забарився з м'ячем в декількох метрах перед лінією воріт, втративши фактично стовідсотковий момент.

Після перерви ініціатива перейшла до футболістів "Олімпіакоса". Найреальніший момент греки мали на 74-й хвилині, однак чудову реакцію продемонстрував голкіпер "Динамо" Денис Бойко.

Нагадаємо, що в першому матчі в Піреї була зафіксована нічия 2:2. Разом по сумі двох матчів перемогло "Динамо" - 3:2.

Київський клуб вийшов у 1/8 фіналу Ліги Європи.