"МЮ" вперше програв два матчі поспіль під керівництвом Оле-Гуннара Сульшера / REUTERS

Головний тренер "Манчестер Юнайтед" Оле-Гуннар Сульшер прокоментував поразку від "Вулверхемптона" (1:2) в 1/4 фіналу Кубка Англії.

"Ми почали дуже повільно, це зіграло на руку супернику. Розчарований тим, що ми володіли м'ячем не найкращим чином і недостатньо швидко. Думаю, нам не вистачило якості в атакуючій третині і комбінаційної гри. У нас була солідна перевага по володінню в першому таймі, але що толку, якщо втрачаєш м'яч і отримуєш у відповідь контратаки. Ми зробили великий крок назад - головним чином через недостатньо хороше володіння і гру в пас.

У нас був відмінний відрізок, а тепер ми зазнали дві поразки поспіль. У грі з "Арсеналом" ми просто не змогли забити, а сьогодні грали погано. Це був найгірший матч", - цитує Сульшера ВВС.

"Вулверхемптон" вийшов у півфінал Кубка Англії вперше за 21 рік. У двох інших чвертьфіналах "Манчестер Сіті" обіграв "Суонсі" - 3:2, а "Уотфорд" виграв у "Крістал Пелас" - 2:1.

Ще один учасник півфіналу визначиться сьогодні в протистоянні "Міллуолла" і "Брайтона".