"Карпати" обіграли "Десну" / ФК "Карпати"

У рамках 29-го туру УПЛ "Карпати" на своєму стадіоні обіграли чернігівську "Десну" - 2:0.

Обидва гола "зелено-білі" забили після перерви. На 52-й хвилині Понде після розіграшу кутового своєї команди головою з метрової відстані переправив м'яч у сітку - 1:0. А на 77-й хвилині шедевр виконав Мякушко, відзначившись ударом зі штрафного - м'яч рикошетом від поперечки опустився за лінію воріт. 2:0.

Слід зазначити, що з початку другого тайму "Карпати" грали у меншості - подвійну жовту картку отримав темношкірий легіонер господарів поля Карім Йода.

Після цієї перемоги львівська команда піднялася на 9-й рядок таблиці (29 очок). У "Десни" 38 балів - чернігівці знаходяться на 8-му місці.

"Карпати" - "Десна" 2:0

Голи: Понде, 52, Мякушко, 77

"Карпати": Кучинський, Мірошниченко, Ковтун, Хонгла, Бусько, Гуйє (Нестеров, 46), Клец, Йода, Мякушко, Понде (Дебелко, 68), Ді Франко (Толочко, 78)

"Десна": Паст, Імереков, Д. Фаворов, Гітченко, Богданов (Хльобас, 73), Картушов, Мостовий, Огиря, Старенький (Козак, 61), Філіппов, А. Фаворов (Безбородько, 60)

Вилучений: Йода, 50