Норвіч - Манчестер Сіті / REUTERS

У п'ятому турі англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Сіті" на виїзді грав проти "Норвіча", який перед цим матчем займав передостаннє місце в турнірній таблиці.

"Норвіч" зумів двічі відзначитися у першому таймі - спочатку після подачі кутового забив Кенні Маклін, а потім після провалу "Сіті" на лівому фланзі Теему Пуккі віддав пас на Тодда Кантуелла, який відправив м'яч у порожній кут воріт.

До перерви "городяни" зуміли відіграти один м'яч - Серхіо Агуеро замкнув навіс з флангу (передгольовий пас віддав українець Олександр Зінченко).

Після помилки Ніколаса Отаменді у другому таймі "Сіті" пропустив ще раз і відігратися вже не зумів. Гості задовольнилися лише голом Родрі.

"Манчестер Сіті" втратив очки вже вдруге в сезоні і відстає від "Ліверпуля", який йде без втрат, вже на 5 очок.

"Норвіч" - "Манчестер Сіті" - 3:2

Голи: Маклін, 18, Кентуелл, 28, Пуккі, 50 - Агуеро, 45, Родрі, 88.

"Норвіч": Крул, Байрем, Амаду, Годфрі, Льюїс, Маклін, Теттей, Буендіа (Дрміч, 83), Штіперманн (Србені, 89), Кентуелл, Пуккі.

"Манчестер Сіті": Едерсон, Уокер, Стоунз, Отаменді, Зінченко, Гюндоган (Де Брюйне, 57), Родрі, Д. Сілва (Жезус, 58), Б. Сілва (Марез, 73), Агуеро, Стерлінг.

Що стосується матчів інших грандів АПЛ, то "Ліверпуль" обіграв "Ньюкасл" (3:1), "Манчестер Юнайтед" мінімально виграв у "Лестера" (1:0), "Челсі" на виїзді розібрався з "Вулверхемптоном" (5:2), а "Тоттенхем" розгромив "Кристал Пелас" (4:0).

УНІАН раніше також повідомляв про те, що Зінченко став найдорожчим українським футболістом.