Гра була зупинена майже на півгодини / фото: uefa.com

У Люксембурзі тимчасово був зупинений матч групового етапу Ліги Європи між місцевим "Дюделанжем" і азербайджанським "Карабахом".

Гості вели в рахунку 2:0 у першому таймі, коли над полем стадіону з'явився дрон, до якого був прикріплений прапор Нагірного Карабаху - невизнаної республіки в складі Азербайджану, яка вважається частиною країни, але насправді є незалежним вірменським анклавом в останні кілька десятиліть.

Арбітр перервав гру майже на півгодини. Футболісти намагалися збити безпілотник м'ячем.

У підсумку "Карабах" зумів перемогти з рахунком 4:1. Азербайджанський клуб у минулому представляв місто Агдам в Нагірному Карабасі, але в 1993 році він переїхав в Баку.

УНІАН раніше повідомляв, що Михайличенко пояснив, чому Динамо "втратило два очки".