Мілевський залишив поле на початку другого тайму / фото: ФК Динамо-Брест

У Білорусі новий футбольний сезон був відкритий матчем за Суперкубок між "Динамо-Брест" і солігорським "Шахтарем".

Команда з Бреста, за яку виступають українці Артем Мілевський, Євген Хачеріді та Олександр Нойок, здобула перемогу з рахунком 2:0.

В середині першого тайму Мілевський за зайві емоції був покараний жовтою карткою, а на 49-й хвилині екс-форвард київського "Динамо" і збірної України штовхнув захисника "Шахтаря" і в підсумку був видалений.

Відео вилучення Мілевського

Нойок вийшов на гру в старті, а на 81-й хвилині був замінений. Хачеріді весь матч провів у запасі. Варто відзначити, що "Шахтар" тренує колишній наставник луганської "Зорі" Юрій Вернидуб.

"Динамо-Брест" завоювало Суперкубок Білорусі третій рік поспіль.

УНІАН раніше повідомляв про те, що Мілевський з ривком через половину поля забив гол російській команді.