Шахтар поступився в Запоріжжі / фото: ФК Шахтар

У неділю, 15 березня, луганська "Зоря" приймала в Запоріжжі донецький "Шахтар" у рамках 23-го туру української Прем'єр-ліги.

Матч проходив без вболівальників через світову пандемію коронавірусу та завершився перемогою господарів поля з рахунком 1:0.

Команди обережно почали гру, але моменти періодично все одно виникали - "гірників" кілька разів виручав голкіпер Трубін, а луганчанам у завершальній стадії не вистачало майстерності.

Коли здавалося, що гра йде до нічийного результату, "Зоря" зуміла забити переможний гол. На 84-й хвилині колишній захисник київського "Динамо" Богдан Михайличенко скористався вдалим відскоком м'яча після подачі кутового і завдав гарматного удару без шансів для голкіпера "гірників". Пізніше "Шахтар" міг пропустити ще один гол, але на шляху м'яча майже на лінії воріт опинився Матвієнко.

"Зоря" - "Шахтар" - 1:0

Гол: Михайличенко, 84

"Зоря": Махарадзе, Тимчик, Вернидуб, Чеберко, Михайличенко, Іванісеня, Лєднєв (Цвек, 46), Юрченко, Кочергін, Хомченовський (Громов, 49), Кабаєв (Перовіч, 88)

"Шахтар": Трубін, Додо, Кривцов, Хочолава, Матвієнко, Майкон, Алан Патрік (Сікан, 86), Марлос (Тете, 67), Тайсон, Коноплянка (Коваленко, 66), Мораєс

Попередження: Іванисеня, Кочергін, Цвек, Михайличенко - Мораєс

Відео голу Михайличенка

"Шахтар" має 59 очок і залишається лідером чемпіонату. "Зоря" набрала 46 пунктів і тимчасово вийшла на друге місце, випередивши "Динамо".

УНІАН раніше повідомляв про те, що "Олександрія" та "Дніпро-1" здобули домашні перемоги в УПЛ.