Маріуполь та Дніпро-1 ведуть боротьбу за лідерство в другій шістці / фото ФК Маріуполь

У 28-му турі Української Прем'єр-ліги "Маріуполь" приймав "Дніпро-1" і здобув перемогу з рахунком 2:1.

Господарі вийшли вперед зусиллями Корнієнка на 23-й хвилині, а перед самою перервою подвоїли перевагу - результативний удар на рахунку Кащука.

В середині другого тайму "Маріуполь" залишився в меншості, коли Муравський отримав другу жовту після фолу на Хобленко. Арбітр призначив пенальті, який реалізував потерпілий - 2:1.

Надалі "Дніпро-1" намагався реалізувати більшість, але в кількох моментах блискуче зіграв голкіпер господарів Гальчук. "Маріуполь" в четвертий раз за сезон обіграв дніпрян.

"Маріуполь" - "Дніпро-1" - 2:1

Голи: Корнієнко, 23, Кащук, 45+3 - Хобленко, 66 (пенальті)

"Маріуполь": Гальчук, Биків, Дава, Муравський, Корнієнко (Горбунов, 56), Мішньов (Топалов, 77), Ігнатенко (Чех, 77), Федорчук, Кирюханцев, Кулаков (Чурко, 67), Кащук (Фомін, 55)

"Дніпро-1": Юрчук, Цуріков, Логінов, Сваток, Адамюк, Когут (Батагов, 81), Кравченко (Ді Франко, 46), Назаренко (Булеца, 46), Вакулко, Тейлор (Супряга, 28), Хобленко (Чичиков, 83)

Попередження: Ігнатенко, Муравський, Кулаков - Логінов, Сваток, Ді Франко

Вилучення: Муравський, 65

Команда Олександра Бабича набрала 33 очки та займає восьме місце в турнірній таблиці, відстаючи від "Дніпра-1" на один пункт.

УНІАН раніше повідомляв про те, що "Шахтар" у статусі чемпіона зіграв внічию з "Зорею".