Дніпро закинув дві шайби у ворота Динамо / uhl.ua

У Харкові відбувся заключний матч 23-го туру чемпіонату Української хокейної ліги між МХК «Динамо» і «Дніпром».

Після довгої перерви, викликаної міжнародною паузою, команди знову почали "вкочуваться", і провели рівний матч, повідомляє офіційний сайт турніру.

Лише ненадовго розслабилися "динамівці" в середині другого періоду, після чого двічі пропустили: спочатку Тимур Мамедов не зміг зупинити шайбу після кидка Кирила Бондаренка, а потім чисельну перевагу реалізував Дмитро Пугачов.

Рахунок на табло залишився незмінним до кінця поєдинку, незважаючи на досить гострі контратаки харків'ян. Таким чином, «Дніпро» оформив 17-ту перемогу в чемпіонаті УХЛ - Парі-Матч, а Олег Петров записав собі в актив вже шостий "сухий" матч.

Раніше сьогодні «Кременчук» переграв «Крижаних Вовків» у Києві (2:6).

Нагадаємо, що 20 грудня о 19:30 в рамках перенесеного 22-го туру УХЛ-Парі-Матч відбудеться зустріч між МХК «Динамо» і «Донбасом».

МХК «Динамо» - «Дніпро» 0:2 (0:0; 0:2; 0:0)

Шайби: 0:1 Бондаренко (Шулешов), 24:08. 0:2 Пугачов (Жвачкін, Золотухін - більш.), 28:41