Святослав Михайлюк провів результативний матч за Лейкерс / twitter.com/southbaylakers

У ніч на п'ятницю у Національній баскетбольній асоціації Лос-Анджелес Лейкест з українцем Святославом Михайлюком у складі протистояв Оклахомі-Сіті Тандер і здобув перемогу.

Матч завершився з рахунком 138:128, повідомляє офіційний сайт ліги.

Матч йшов "хвилями", де кожен період поперемінно вигравала одна з команд з великим рахунком. А за підсумками основного часу була зафіксована нічия. В овертаймі ж удача посміхнулася Лейкерс, які виграли 5-хвилинку з рахунком 16:6.

Українець Михайлюк провів на майданчику 18 хвилин 39 секунд і набрав за цей час 7 очок при показнику корисності "+14".

НБА. Регулярний чемпіонат.

17 листопада.

Вашингтон – Нью-Йорк 101:100 (20:30, 33:33, 24:26, 24:11)

Вашингтон: Бив (26 + 9 підбирань + 7 втрат), Саторански (14), Аріза (12 + 7 підбирань + 7 передач), Брайант (10 + 9 підбирань), Грін (3) – старт; Портер (20 + 11 підбирань), Деккер (10), Рендл (4), Браун (2), Маинми (0).

Нью-Йорк: Мудиай (25 + 7 підбирань + 5 втрат), Корнет (16 + 5 перехоплень), Вонле (13 + 10 підбирань), Хардуэй (8), Нокс (5) – старт; Трір (13), Дотсон (13), Робінсон (4), Ниликина (3), Хезоня (0).

Оклахома-Сіті – Лейкерс 128:138 ВІД (39:27, 24:40, 33:28, 26:27, 6:16)

ОС: Джордж (27), Уестбрук (26 + 13 передач), Фергюсон (21), Адамс (17 + 15 підбирань), Грант (14)

ЛА: Кузма (32), Зубац (26 + 12 підбирань), Ball (18 + 10 передач), Колдуелл-Поуп (13), Харт (12 + 10 підбирань), Інгрем (8 + 11 передач), Михайлюк (7 + 1 передача + 4 підбирання)

Індіана – Філадельфія 96:120 (25:28, 23:26, 23:32, 25:34)

Шарлотт – Сакраменто 114:95 (20:25, 43:25, 20:23, 31:22)

Торонто – Фінікс 111:109 (32:20, 25:29, 20:29, 34:31)

Денвер – Чикаго 135:105 (28:30, 33:17, 42:26, 32:32)