Український подіум у надважкій вазі у бойовому самбо - Олександр Вариченко ("срібло"), Размік Тоноян ("золото") і Віталій Гребенюк ("бронза") / sambo.net.ua

Українці завоювали 19 медалей на Міжнародному турнірі категорії «А» з самбо на призи президента Білорусі. У другий день змагань українці вибороли 9 медалей – 2 золоті, 4 срібні і 3 бронзові.

Про це повідомляє прес-служба Федерації самбо України.

Після 10 нагород, які були здобуті "синьо-жовтою" командою у перший день, у доробку українців 19 медалей (6 золотих, 5 срібних і 8 бронзових).

Чемпіонами у складі збірної України у другий день стали Анастасія Новікова (категорія до 52 кг) та Размік Тоноян (бойове самбо, понад 100 кг).

Срібло на рахунку Христини Бондар (до 52 кг), Олександра Вариченка (бойове самбо, понад 100 кг), Костянтина Архіпова (бойове самбо, до 90 кг) і Галини Ковальської (до 80 кг).

Бронзові нагороди поклали до скарбнички Віталій Гребенюк (бойове самбо, понад 100 кг), Петро Давиденко (бойове самбо, до 90 кг), Олександр Воропаєв (бойове самбо, 62 кг).