Кузьміна виграла жіночу спринтерську гонку чемпіонату світу з біатлону / Reuters

В Естерсунді (Швеція) завершилася жіноча спринтерська гонка у рамках чемпіонату світу з біатлону, в якій українські спортсменки в черговий раз в цьому сезоні провалилися.

Найкраща з наших Анастасія Меркушина зайняла 28-е місце, повідомляє офіційний сайт змагань.

Наша спортсменки ідеально відстріляла на вогневому рубежі в положенні лежачи, допустила один промах на стійці і відстала від переможниці гонки по швидкості на 1 хвилину 17.3 секунди.

Слідом за нею фінішувала Валентина Семеренко - 0+2 - 1 хвилина 20.0 секунд відставання.

Юлія Джима фінішувала на 54-му місці - 0+2 - 2 хвилини 20.6 секунди відставання, а на 76-му місці фінішувала Віта Семеренко, яка дуже невдало стріляла - 2+2 3 хвилини 05,6 секунди відставання.

Чемпіонкою світу стала Анастасія Кузьміна зі Словаччини, яка здолала дистанцію в 7,5 километрів (0+1 промахи) за 22 хвилини 17.5 секунди.

Чемпіонат світу продовжиться в суботу, коли відбудеться чоловіча спринтерська гонка.