Молодіжна збірна України з пауерліфтингу тріумфувала на чемпіонаті Європи / Національна федерація пауерліфтингу України

Тріумфом молодіжної збірної України відзначений чемпіонат Європи з пауерліфтингу, який цими днями проходить у чеському місті Плзень.

Українська молодіжна команда здобула на цих змаганнях 19 медалей, з них 8 золотих, 4 срібних та 7 бронзових. Дівчата вибороли перше загальнокомандне місце, обійшовши збірні Росії та Словаччини. А в командному заліку серед юніорок та юніорів збірна команда України посіла другі сходинки, повідомляє Спортивний комітет України.

Титули чемпіонів Європи-2019 здобули: Марія Полянська (до 47 кг), Валерія Яворська (до 52 кг), Анастасія Антонюк (до 57 кг), Дар‘я Русаненко (до 72 кг), Дарія Бражник (до 43 кг), Зіна Демян (до 47 кг), Едгар Долгий (до 59 кг), Віктор Голіней (понад 120 кг).

Срібними призерами стали: Олена Букіна (до 63 кг), Катерина Параскевич (до 84 кг), Дмитро Голіней, Руслана Краснова.

Бронзу вибороли: Аніта Колесник (до 57 кг), Вікторія Гурак, Юлія Осіїк (до 57 кг), Марія Шендерчук (до 63 кг), Ростислав Бабюк (до 59 кг), Євген Чернятін (до 105 кг), Володимир Кравець (до 120 кг).

Як повідомляв УНІАН, українські каратисти виграли три золота та срібло на турнірі в Марокко.