этот материал доступен на русском

Європейські ігри-2019: українські спортсмени завоювали 51 медаль

20:20, 30 червня 2019
Інше
12321 0
Білодід стала найкращою у вазі до 48 кг / фото: facebook.com/olympicua

На змаганнях Україну представляли 198 спортсменів у всіх п'ятнадцяти видах спорту і двадцяти двох дисциплінах.

В ході змагань боротьбу за медалі вели представники 50 країн. Всього було розіграно 200 комплектів нагород в 23 дисциплінах.

Європейські ігри-2019: медальний залік

В української збірної за підсумками змагань в активі 51 нагорода (16 золотих, 17 срібних, 18 бронзових) і третє місце в медальному заліку.

Всі медалі збірної України на Європейських іграх в Мінську

Золото

Георгій Зантарая - дзюдо, 66 кг - відео.

Дар'я Білодід - дзюдо, 48 кг - відео.

Анастасія Сапсай - самбо, 80 кг.

Збірна України (Данило Даниленко, Анна Рижикова, Тетяна Мельник, Олексій Поздняков) - легка атлетика, змішана естафета 4х400.

Читайте такожДві естафети - два золота: Україна здобула чергові перемоги на Європейських іграх

Збірна України (Євген Гуцол, Ольга Ляхова, Яна Качур, Олексій Поздняков) - легка атлетика, змішана комбінована естафета переслідування.

Марія Повх та Людмила Куклиновська - гребля на байдарках та каное, байдарка-двійка, 200 м.

Ганна Соловей - велоспорт, гонка по очкам, 25 км.

Юлія Ткач - вільна боротьба, 62 кг.

Збірна України - легка атлетика, командні змагання - відео.

Віктор Вихрист - бокс, суперважка вага - відео.

Жан Беленюк - греко-римська боротьба, 87 кг.

Олександр Хижняк - бокс, 75 кг - відео.

Олег Верняєв - спортивна гімнастика, вправи на брусах

Читайте такожТріумф каратистів: українці виграли ще дві золоті медалі на Європейських іграх-2019

Анастасія Бачинська - спортивна гімнастика, вільні вправи.

Анастасія Серьогіна - карате, куміте, 61 кг.

Станіслав Горуна - карате, куміте, 75 кг.

Срібло

Анастасія Новікова - самбо, 48 кг.

Олена Сайко - самбо, 64 кг.

Олег Омельчук - стрільба з пневматичного пістолета, 10 м.

Ганна Плотіцина - легка атлетика, бар'єрний біг 100 м.

Катерина Москальова - самбо, 68 кг.

Збірна України - художня гімнастика, групові вправи з 3 обручами і 4 булавами.

Антон Давиденко та Микола Просторов - синхронні стрибки на батуті.

Світлана Малькова і Марина Кийко - синхронні стрибки на батуті.

Олександр Сиромятніков і Олег Кухарик - веслування на байдарках, 1000 м.

Юрій Вандюк та Андрій Рибачок - веслування на каное, 1000 м.

Юлія Хавалджі - боротьба, 53 кг.

Оксана Лівач - вільна боротьба, 50 кг.

Читайте такожПерша медаль за два роки: Верняєв успішно виступив на Європейських іграх

Олег Верняєв - спортивна гімнастика, багатоборство.

Микола Буценко - бокс, 56 кг.

Олег Верняєв - спортивна гімнастика, вправи на коні.

Анжеліка Терлюга - карате, куміте, 55 кг.

Олена Старикова - велоспорт, гіт, 500 м.

Бронза

Наталія Смаль - самбо, 72 кг.

Марина Бех - легка атлетика, стрибки у довжину.

Читайте такожЗбірна України з самбо привезла медалі Європейських ігор з Мінська (відео)

Богдан Бондаренко - легка атлетика, стрибки у висоту.

Галина Ковальська - самбо, 80 кг.

Влада Нікольченко - художня гімнастика, вправи з обручем.

Влада Нікольченко - художня гімнастика, вправи з булавами.

Олександр Хоцянівський - боротьба, 125 кг.

Алла Черкасова - боротьба, 68 кг.

Гор Ованесян - вільна боротьба, 65 кг.

Євген Барабанов - бокс, 69 кг.

Павло Коростильов і Олена Костевич - стрільба з малокаліберного пістолета, змішані команди, 25 м.

Дар'я Варинська - спортивна гімнастика, багатоборство.

Валерій Чоботарь - карате, 84 кг.

Ганна Мельник - карате, 68 кг.

Читайте такожЄ ще два золота: гімнасти принесли Україні сім медалей в останній день Європейських ігор-2019

Петро Пахнюк - спортивна гімнастика, вільні вправи.

Ігор Радівілов - спортивна гімнастика, вправи на кільцях.

Ігор Радівілов - спортивна гімнастика, опорний стрибок

Діана Варінская - спортивна гімнастика, вправи на колоді

Як повідомляв УНІАН, раніше стало відомо, де пройдуть Європейські ігри-2023.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter