Макс Ферстаппен / REUTERS

Пілот "Ред Булл" Макс Ферстаппен став переможцем дев'ятого етапу чемпіонату Формули-1 - Гран-прі Австрії.

У боротьбі за перемогу в гонці Ферстаппен обійшов представника "Феррарі" Шарля Леклера, який стартував з першої позиції. Третім фінішував пілот "Мерседеса" Валттері Боттас.

На старті гонки Ферстаппен відкотився на десяте місце, але потім продемонстрував неймовірний темп і виконав три обгони. За чотирнадцять кіл до фінішу Леклер випереджав нідерландця на п'ять секунд, а за три кола до фінішу Ферстаппен обігнав суперника, видавивши його за межі траси.

Для нідерландської гонщика ця перемога стала першою в сезоні і шостою в кар'єрі. У той же час Леклер упустив шанс здобути дебютну перемогу у Формулі-1.

Зазначимо також, що чинний чемпіон світу Льюїс Хемілтон фінішував лише п'ятим.

10. Антоніо Джовінацці ("Альфа Ромео") +1 коло

Лідерство в особистому заліку зберігає Хемілтон, у якого в активі 197 очок. У Боттаса - 166 очок, а Ферстаппен піднявся на третє місце (126), на 3 очки випереджаючи Себастьяна Феттеля з "Феррарі".

У Кубку Конструкторів у "Мерседеса" - 363 очки, у "Феррарі" - 228 очок, у "Ред Булл" - 169.

Як повідомляв УНІАН, переможцем попереднього етапу став Хемілтон.