Артем Коноваленко показав найкращий результат сезону в Європі / фото: sportdonoda.gov.ua

Український легкоатлет Артем Коноваленко завоював золоту медаль чемпіонату Європи U-20, який проходить у Швеції, у потрійному стрибку.

В ході змагань Коноваленко показав свій найкращий результат у кар'єрі - 16,50 метра.

Срібним призером став представник Білорусі Марк Мажейка (16,22 метра), а бронзу виграв грек Андреас Пантазіс (16,08 метра).

Зазначимо, що результат Коноваленка став найкращим показником сезону в Європі серед спортсменів віком до 20 років.

Відео переможного стрибка українця було опубліковано на сторінці European Athletics в Twitter.

В активі збірної України тепер шість медалей на ЧЄ U-20 у Швеції: чотири золота і два срібла.

Як повідомляв УНІАН, раніше золоту нагороду на молодіжному чемпіонаті Європи виграла стрибунка у висоту Ярослава Магучіх.