Юлія Левченко / REUTERS

Українська высотница Юлія Левченко завоювала золоту медаль на командному чемпіонаті Європи в польському Бидгощі.

Юлія зуміла підкорити планку 1,97 метра та обійти всіх суперниць. Українка принесла в скарбничку збірної 12 очок.

Це перше золото української збірної на турнірі. Зараз команда посідає сьоме місце перед заключними шістьма видами. Для збереження прописки в Суперлізі збірна України повинна залишитися в топ-7 команд.

Суперліга - головний дивізіон чемпіонату Європи, в якому виступають 12 найкращих збірних континенту.

УНІАН раніше повідомляв, що український легкоатлет Кохан з рекордом виграв молодіжний чемпіонат Європи.