Верняєв став найкращим за підсумками місяця в 12-й раз / фото: twitter.com/OlympicUA

Гімнаст Олег Верняєв визнаний найкращим спортсменом України за підсумками березня 2020 року.

Про це повідомляє офіційний сайт Національного комітету України.

Тренер спортсмена Геннадій Сартинський став найкращим наставником місяця.

На початку березня Верняєв став срібним призером етапу Кубка світу в американському Мілуокі. Цей турнір входив в серію змагань, які є відбірковими до Олімпіади в Токіо.

Для Олега Верняєва це вже 12-та в кар'єрі нагорода найкращому спортсмену місяця. За даним показником він зрівнявся з фехтувальницею Ольгою Харлан, яка раніше одноосібно мала рекордну кількість перемог в номінації.

УНІАН також повідомляв про те, що Верняєв завоював два золота на престижному турнірі у Швейцарії.