Мікеле Скарпони було 37 років / Reuters

У суботу, 22 квітня, в результаті ДТП загинув італійський велогонщик казахстанської команди "Астана" Мікеле Скарпоні, повідомляє Проспорт ТСН.

Трагедія сталася у Філоттрано під час тренування спортсмена. 37-річного Скарпоні на перехресті збила вантажівка.

Повідомляється, що медики прибули до місця події через дві хвилини, але велогонщик в результаті лобового зіткнення загинув миттєво.

П'ять днів тому Скарпоні виграв 1-й етап «Туру Альп» (підсумкове місце в загальному заліку – 4-е).

Мікеле Скарпоні повинен був бути капітаном «Астани» у багатоденці «Джиро д'Італія», яка стартує у травні.

Відзначимо, що в 2011 році італієць став переможцем «Джиро д'Італія» після дискваліфікації іспанця Альберто Контадора.