Цього місяця заплановано завершити ремонт на трасі Р-41 в обхід Тернополя – САД

11:17, 09 жовтня 2018
Тернопіль
244 0
Фото САД в Тернопільській області

Як повідомили УНІАН в Службі автомобільних доріг у Тернопільській області, вже влаштовано 14,5 км вирівнюю чого шару та виконано регенерацію старого покриття. Верхній шар – щебенево-мастиковий асфальтобетон – облаштовано на 9 км дороги. На ремонті дороги задіяно 6 одиниць техніки (3 котки, 1 автогрейдер та 1 гудронатор). Ремонтні роботи не припинялися і у вихідні.

«Обхід Тернополя входить до транснаціонального коридору GO highway, який з’єднуватиме польські Гданськ і Гдиню з українськими Одесою та Миколаєвом. У минулому році ми розпочали ремонтувати першу ділянку хайвею на Тернопільщині. Це –  дорога від Тернополя до Львова. Цьогоріч роботи продовжили і у напрямку Хмельницького. Відновили 38,9 км. До заверення йдуть роботи і на Р-41»,  – зауважив керівник Служби доріг у Тернопільській області Богдан Юлик.

Фото САД в Тернопільській області

Дорога Р-41 «огортає» Тернопіль з півночі і з’єднує автошляхи Тернопіль–Львів та Тернопіль–Кременець. Роботи тут  тривають з середини серпня. Завершити ремонт дорожники планують у жовтні.  

Вже кілька років єдиним шляхом для водіїв великогабаритного транспорту через Тернопільську область є траса Р-41. Після того, як Гаївський міст став непридатним для проїзду транспорту, важчого за 8 т, перетнути Тернопілля фури і автобуси можуть лише, скориставшись обходом Тернополя.

Поточний середній ремонт дороги дозволить забезпечити комфортний проїзд водіїв усіх видів транспорту через усю область із заходу на схід.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter