На Тернопільщині з початку виборчої кампанії правоохоронці задокументували 29 звернень щодо можливих порушень виборчого законодавства

16:26, 06 лютого 2019
Тернопіль
123 0
фото УНІАН

На Тернопільщині з початку виборчої кампанії правоохоронці задокументували 29 звернень щодо можливих порушень виборчого законодавства.  

Читайте такожНа Тернопільщині на період президентських виборів з відпусток відкличуть усіх правоохоронців

Як повідомили УНІАН в секторі комунікацій головного управління Національної поліції України в Тернопільській області, за кожним із них проводиться перевірка.

Наразі вже складено та скеровано до суду 7 адміністративних протоколів за статтею 212-13 КУпАП (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск).

Матеріали за вісьмома фактами направлено в ГУНП Києва, оскільки підприємець, який утримує чи орендує білборди, зареєстрований там. Ще 5 повідомлень на даний час перебувають на розгляді, за 5 порушення не підтвердилися.

Перевірку за трьома матеріалами завершено, оскільки не встановлено власників білбордів, відповідну інформацію направлено до органів місцевої влади для їх демонтажу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter