У Тернополі на території благодійного фонду "Карітас" відкрили пам’ятник святому Вінкентію де Полю

11:47, 12 жовтня 2016
Тернопіль
280 0

У Тернополі на території благодійного фонду «Карітас» відкрили пам’ятник покровителю вбогих і дітей-сиріт – святому Вінкентію де Полю.

Як повідомили УНІАН в прес-службі Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ, пам’ятник відкрили з нагоди початку нового пасторального року.

Чин освячення пам’ятника здійснив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк за участю священиків Тернополя.

«Я кличу вас всіх, в цей час, коли Україна переживає війну, в цей час, коли багато біженців, в цей час, коли є сироти, яких батьки загинули, захищаючи Україну, простягнім до них руки, допоможіть їм. І будьмо милосердні, і берім приклад, і читаймо життя цього святого, бо він навчить нас, як Христос вчив, бо він життя так прожив, рятуючи інших, бути милосердними», – сказав під час промови

Директор благодійного фонду о. Андрій Марчук зазначив, що Вінкентій де Поль був священиком і першим, хто заснував згромадження Сестер Милосердя, саме він заснував парафіяльні «Карітаси». Фігуру святого Вінкентія встановили за кошти благодійників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter