У тернопільському коледжі виявили втрат на півмільйона гривень

12:24, 25 жовтня 2016
Тернопіль
81 0

У Тернопільському професійному коледжі з посиленою військовою та фізичною підготовкою  виявлено втрат на суму 500 тис. грн.

Фото wikipedia.org

Як повідомили УНІАН у прес-службі Держфінінспекції в Тернопільській області, порушення були виявлені під час ревізії.

Зокрема, у навчальному закладі не зменшували розміру стипендій учням, які забезпечені безоплатним харчуванням, що призвело до зайвих втрат бюджетних коштів на суму 154 тис. грн. Окрім того, на оплату праці з нарахуваннями незаконно витрачено 112 тис. грн, на оплату газу за завищеними тарифами – 29,5 тис. грн.

Виявлено також недоотримання коштів від проходження учнями виробничої практики, покриття за рахунок коштів загального фонду витрат спеціального фонду, порушення при використанні майна.

Читайте такожНа Тернопільщині керівник комунального підприємства отримав 2 роки тюрми через хабар в 30 тисяч гривень

Крім цього, з обласного бюджету затрачено понад 280 тис. грн на  утримання понаднормативних посад та навчання учнів 9 класу, тоді як з надання освітніх послуг, пов’язаних з одержанням базової загальної середньої освіти, коледж не атестований.

За допущення фінансових порушень на шістьох посадових осіб складено адмінпротоколи, до навчального закладу застосовано захід впливу – зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter