30 бійців батальйону "Тернопіль" вирушили в зону АТО в рамках ротації

11:47, 31 липня 2017
Тернопіль
121 0

Разом із керівництвом обласної поліції та рідними провести поліцейських та побажати їм легкої служби прийшов голова Тернопільської ОДА Степан Барна. 

фото ТОДА

У рамках чергової ротації 30 співробітників спеціального батальйону патрульної поліції особливого призначення «Тернопіль» учора вирушили на схід України.

Як повідомили УНІАН в прес-службі облдержадміністрації, разом із керівництвом обласної поліції та рідними провести поліцейських та побажати їм легкої служби прийшов голова Тернопільської ОДА Степан Барна. Він подякував бійцям за мужність та патріотизм, і висловив вдячність їхнім рідним за розуміння та підтримку.

Читайте також30 бійців роти патрульної служби поліції "Тернопіль" вирушили в зону АТО

«Завдяки нелегкій службі поліцейських у зоні АТО у нашому краї та в наших родинах зберігається спокій. Саме тому я щиро вдячний рідним за мужність та підтримку своїх чоловіків, синів та батьків, а їм, у свою чергу, – за сміливість, відвагу та героїзм, який вони проявляють під час несення служби на східному фронті. Кожен день, проведений на війні, – це ще один важливий внесок у нашу спільну перемогу над ворогом», – сказав Барна.

Триватиме ротація 45 днів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter